Sıkça Sorulan Sorular

Siparişimin takibini nasıl yapabilirim?

Siparişleriniz ürüne ve teslimat adresine bağlı olarak farklı araçlarla size ulaştırılmaktadır. Bu sebeple takibini yapmak için otomasyon kullanılamamaktadır. Ekibimiz tüm sıcak kanlılığıyla size yardım etmek üzere hazır beklemektedir. Siparişlerinizin son durumunu ‘sipariş/randevu takip’ hattımızdan yapabilirsiniz.

Hangi bölgelere gönderim yapıyorsunuz?

Yurtiçi tüm bölgelere ücretli ve ücretsiz gönderim yapmaktayız. Yurtdışında birçok bölgeye yalnızca ücretli gönderim yapabilmekteyiz. Yurtdışı gönderim bölgeleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarımlarınızda gerçek kürk, deri kullanıyor musunuz?

Tanju Babacan tasarımlarında gerçek kürk ya da deri tercih etmemektedir. Hayvanlara yapılan zulüme destek olmamak adına, markalarımız için hazırladığımız koleksiyonlarda yalnızca imitasyon kürk ve deri kullanıyoruz. Tanju Babacan Couture, Red Beard, Buddypa ve Spiffy markalarının hiçbirinde çevreye zararlı uygulamalar tercih edilmemektedir.

Randevu almak ücretli mi?

Hayır, randevu almanın bir ücreti yok. Ancak alabilmek için iletişim sayfasındaki formu doldurmanız ve ekibimizden gelecek telefonu beklemeniz gerekmektedir. Ekibimizden bir yetkili ile yapacağınız telefon görüşmesi sonrasında randevunuz onaylanırsa size bildirilecektir.

Haute Couture servis süreci nasıl işliyor?

Randevunuzu aldıktan sonra tasarımın hazırlanması için salonumuzda buluşuyoruz. Sizden gerekli doneleri toplarken, tasarıma dair detayları bir bir belirliyoruz. Randevunun sonunda tasarım netleşmiş ve karşılıklı olarak onaylanmış oluyor. Sonrasında; çoğu zaman 3 prova (tasarımın giriftliğine bağlı olarak daha fazla ya da az da olabilmektedir) yaparak süreci tamamlıyoruz.

Ürünleriniz makinada yıkanır mı?

Tanju Babacan ev tekstili ürünleri makinada yıkanabilir. Buddypa ürünleri de makinad düşük ısıda yıkanabilir. Red Beard ve Tanju Babacan giyim ürünleri için kuru temizleme tercih etmelisiniz.

Kapıda ödeme ile alışveriş yapabilir miyiz?

Kapıda ödeme opsiyonu ödeme yöntemlerimiz arasında yer almamaktadır. Şu an için yalnızca havale/EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Çok yakında tüm kredi kartları ile alışveriş opsiyonu da devreye girecektir.